KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Pronitron Analitik Cihazlar 2008 yılında merkez ofisi İstanbul`da olmak üzere kurulmuştur. Sektörde 14 yıllık deneyim ve tecrübesi ile kromatografi ve spektroskopi cihazları, diğer laboratuvar cihazları ve sarf malzemeleri satışı ve teknik desteği konularında tüm sektöre cevap verebilmektedir.

Türkiye’de bu sektörde faaliyet gösteren birçok temsilci firmadan farklı olarak sektörün ihtiyaçlarını önceden belirleyerek kendi tesislerinde yapmış olduğu Ar-Ge çalışmalarıyla cihaz üretimi yapmaya da 2011 yılı itibarı ile başlamıştır.

Bir laboratuarın ihtiyacı olan en basit malzemeden, en yüksek ve en son teknolojiye sahip cihazlara kadar tüm ekipman, sarf ve kimyasallar bünyemizde yer almaktadır. Uzun yılların birikimi olan bilgi ve tecrübemizle anahtar teslimi laboratuvar kurulumundan, analiz metotlarının oluşturulması, metod validasyonu, laboratuvar akreditasyonu da dahil olmak üzere her aşamada çözüm ortağınız olarak hizmet vermekteyiz.

Eğitim ve Uygulama, firmamız açısından çok büyük önem taşımaktadır. Müşterilerimize ihtiyaç duyulan her tür teknik ve uygulamalı eğitimler firmamız eğitmenleri tarafından verilmektedir. Yöntem geliştirme, kromatografi, uygulama ve akreditasyon konularında ihtiyacınız olan tüm bilgileri siz değerli çözüm ortaklarımızla paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Sektörde ihtiyaç ve gereksinimlere göre kendini yenileyen firmamız, ihtiyaç halinde kendi cihaz ve ekipmanları siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Yapacağınız her türlü analitik çalışmalar için çözüm ortağınız olamaktan mutluluk duyarız…

KALİTE POLİTİKAMIZ

Pronitron Analitik Cihazlar, sürekli olarak kendini yenileyen ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden satış ve satış sonrası destek veren uzman ekibiyle sektörde çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir. Kalitede güvenirliği, bilgi birikimini sürekli arttıran yaratıcı ekibiyle teknoloji ile birlikte artan ürün yelpazesinin pazarlama ve satışını yapmaktadır.

Hedeflerine ulaşmak üzere emin adımlarla ilerleyen Pronitron Analitik Cihazlar; montaj, aplikasyon, eğitim, yedek parça, üretim, bakım ve onarım konularında yatırımları ve yenilikleri bünyesinde barındırmayı kendine amaç edinmiştir.

HEDEFLERİMİZ

AR-GE veya kalite kontrol amaçlı kurulmuş laboratuarların ihtiyaçlarını çok büyük oranda karşılamak başlıca hedefimiz olduğu gibi, sağladığımız hizmetlerde en yüksek kaliteyi hızlı ve doğru çözümlerle müşterilerimize ulaştırmak ve onların beklentilerini aşmak da hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Firmamız yüksek kalitede ürünler sunmanın yanı sıra servis, aplikasyon ve üretim faaliyetlerini de en yüksek kalitede yürütmektedir. Deneyimli ve bilgili kadrosuyla, sürekli ve düzenli servis hizmetleri sayesinde satışını yaptığı yüksek teknoloji ürünlerinin her zaman yüksek performansla çalışmasını sağlamaktadır. 2013 yılı başında özgün ürünü ile sektörde yerli üretici olmanın gururunu siz değerli çözüm ortaklarımızla paylaşacak olan Pronitron Analitik Cihazlar, yerli üretici olarak her zaman daha fazlasını, uluslar arası bir oyuncu olmayı hedeflemektedir.